OFEROWANE TECHNOLOGIE:
HTML - dominujący język wykorzystywany do tworzenia stron internetowych. Odpowiada za strukturę tworzonej witryny internetowej i poszczególnych dokumentów.
CSS - odpowiada za wizualną prezentację stron internetowych w przeglądarkach.
PHP - jest to język skryptowy wykonywany po stronie serwera (server-side), co sprawia, że nie jest zależny ani od rodzaju przeglądarki, ani od systemu operacyjnego, jest on wyłącznie zależny od oprogramowania serwera. Dzięki PHP można projektować bardzo skomplikowane serwisy www.
MySql - jest to baza danych. Podczas tworzenia stron www zachodni niejednokrotnie potrzeba wprowadzania różnych danych, a następnie prezentowania ich w czytelny i poukładany sposób, właśnie do tego służy MySql, w połączeniu z PHP jest to potężne narzędzie, dające projektantom stron www bardzo duży wachlarz możliwości.
JavaScript(JS) - jest językiem skryptowym wykonywanym po stronie użytkownika (client-side), skrypty napisane przy pomocy JS mogą być zamieszczane na witrynach www, dzięki czemu można np. uzależnić wykonanie jakiejś instrukcji od osoby przeglądającej naszą stronę www.
AJAX - technologia tworzenia aplikacji internetowych, w której interakcja z użytkownikiem odbywa się bez przeładowywania całej strony
Copyright © 2010 Jagla.Jarocin.Net Wszelkie prawa zastrzeżone